Ответьте на наши вопросы и мы предложим Вам программу подходящую именно для Вас!
Оставьте нам свой контакт, чтобы мы смогли рассказать Вам о Ваших возможностях!
(Нажимая на кнопку "Отправить" Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности)
Нынешний статус абитуриента
Уровень владения немецким языком
Дополнительная информация (опционально)

Учеба в Германии – шпаргалка для поступающего

Навчання в Німеччині - порада для вступника від Циколанової Таїсії (студентки німецького Штудієнколег)
Відгук матері - Циколанової Уляни:

"Моя дочка на початку склала іспит DSD і потім вирішила поїхати на навчання до Німеччини у 2021 році. З чого почати — ми навіть не знали. За рекомендацією друзів доньки, ми звернулися до «Баварського Дому, Одеси». З величезної кількості здавалося б невирішених та незрозумілих питань, колектив БД побудував план дій, за короткий час, для вступу до Німеччини. Без суєти та нервів були зібрані всі документи (в ідеальному стані) для подання до Німецького посольства та були підібрані (за нашим бажанням) навчальні заклади та розіслані всі документи для запрошення на іспити.

Під час пандемії — коли правила в'їзду до Німеччини змінювалися дуже часто, нас інформували про всі зміни та дуже переживали разом із нами, також під час іспитів і під час очікування результатів. Дякуємо за підтримання та чіткі дії, наша дитина поступила саме туди, куди найбільше хотіла. Ми дуже вдячні колективу БД за допомогу! Бажаємо їм усім процвітання в професійній діяльності!"

Відгук Циколанової Таїсії:

Мене звуть Тая. Закінчивши школу цього року, постало питання - куди далі поступати. Рішення щодо вступу до німецького Штудіенколлегу було прийняте мною лише у січні і я мала обміль часу на підготовку документів та пошуки навчальних закладів. У всьому цьому мені допоміг колектив «Баварського Дому, Одеса».

Цей відділ має назву "УКРАЇНСЬКО-БАВАРСЬКИЙ МЕНЕДЖМЕНТ-ТРЕНІНГЦЕНТР" (УБМТ), займається пошуком навчальних закладів у Німеччині та оформленням необхідних документів для вступу, а також допомагає в отриманні національної студентської візи у Посольстві Німеччині в Києві. Мені також зробили апостилювання документів та багато іншого.

І ось іспити позаду. Я отримала запрошення в Штудієнколег у Ганновері, це була моя мрія! Спочатку потрібно було вирішити питання з житлом і мені вдалося знайти чудовий варіант - комерційний гуртожиток. Я раджу всім починати шукати житло заздалегідь, так як усі починають приїжджати на навчання і зробити - це важко.

Я вступила на G-курс, який навчає гуманітарним наукам. У нас чудові викладачі та однокурсники. І хоч обсяг занять та завдань досить великий, але вчитися дуже цікаво.

Я сплатила семестровий збір 560 євро. У цю суму входить: проїзд на міському та приміському транспорті в межах землі, користування бібліотекою, спортивними залами, знижки у музеях та вивчення додаткових іноземних мов (приблизно тридцять мов на вибір). Мову викладає носій.

Мені дуже подобається вчитися у Німеччині. І я дуже вдячна колективу «УБМТ» за надану мені допомогу! Друзі, звертайтеся в «Баварський Дім,Одеса» - кваліфікаційні фахівці допоможуть вам стати студентом іноземної держави. Мрії збуваються!!!
(На фото- це моя група на фоні Ганноверського університету імені Готфріда Вільгельма Лейбніца. Будівля Штудієнколега подібна до університету, тільки менше і знаходитися зовсім поруч.)
Номер телефону (не обовязково)
При натисканні на кнопку "Відправити" Ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.
Ответьте на наши вопросы и мы предложим Вам программу подходящую именно для Вас!
Оставьте нам свой контакт, чтобы мы смогли рассказать Вам о Ваших возможностях!
(Нажимая на кнопку "Отправить" Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности)
Нынешний статус абитуриента
Уровень владения немецким языком
Дополнительная информация (опционально)