Наші послуги та проекти

Інформаційний сервіс УБМТ
Ваш партнер з питань освоєння ринку:
Дослідження і аналіз ринку, консультація, пошук ділових партнерів, підбір персоналу, інформація про податкове законодавство і правила імпорту.
Навчання в Німеччині
Ми допомагаємо абітурієнтам з України успішно вступити на навчання до вищих навчальних закладів Німеччини. Наш досвід і системний підхід допоможуть Вам уникнути безлічі проблем, і звільнити час для підготовки до навчання.
Курси для підприємців
Курс створений з метою підтримки розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. Він включає в себе все необхідне для створення бізнес-плану під Ваш продукт та відкриття (або масштабування) бізнесу на його основі. Експерти-практики з Німеччини та України діляться своїми знаннями і досвідом.
Бюро перекладів
Ми здійснюємо професійний переклад
Ваших документів і надаємо
висококваліфікованих перекладачів для Ваших ділових зустрічей в Одесі.
Курси англійської мови
Центр вивчення мов "Баварський Дім" пропонує індивідуальні та групові курси англійської мови. Наші слухачі можуть вивчати будь-який рівень англійської як через інтернет, так і в аудиторіях "Баварського Дому, Одеса"
Корпоративне навчання для підприємств.
Курси німецької мови
Баварський Дім Одеса є офіційним акредітованим партнером Goethe-Institut в Україні і пропонує вивчення німецької мови на високому якісному рівні.
Курси російської та української мов
Наші викладачі з багаторічним досвідом навчать Вас навичкам вільного володіння іноземними мовами для роботи в Україні та інших
українсько- та російськомовних регіонах.
Номер телефону (не обовязково)
При натисканні на кнопку "Відправити" Ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.
ТОВ "Українсько-Баварський Менеджмент-Тренінгцентр"
Вул. Успенська, 60, офіс 2, 65045 Одеса
Тел: +38-066-3397406, +38-048-7770696
e-mail: manager@bayernhaus.com.ua