Ответьте на наши вопросы и мы предложим Вам программу подходящую именно для Вас!
Оставьте нам свой контакт, чтобы мы смогли рассказать Вам о Ваших возможностях!
(Нажимая на кнопку "Отправить" Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности)
Нынешний статус абитуриента
Уровень владения немецким языком
Дополнительная информация (опционально)

Готовим документы
для поступления в немецкий университет!

Як обрати спеціальність для навчання?
Які фактори впливають на вибір майбутньої професії?

1. Особисті переваги або схильності. Недарма існує формула: Ідеальна робота – це хобі, яке приносити гроші. Дійсно, консультанти з кар'єри рекомендують звернути увагу на ті сфери, в яких ви відчували себе найбільш комфортно і досягали певних результатів. Фахівці попереджають, що захоплення далеко не завжди може стати початком успішної професійної кар'єри. Тому треба дуже чітко розуміти: ваше хобі — це ті, чим би ви хотіли заробляти на життя? Чи це просто сфера ваших інтересів, не пов'язана із роботою та заробітком?
2. Пройти тест з профорієнтації. Треба пройти спеціальний тест, який допоможе визначити, наскільки ваші особисті уподобання застосовні до обраного напрямку подальшого навчання.
3. Затребуваність професії ринку праці. Кожен студент, здобувши освіту, націлений на отримання «хорошої» роботи. Гарною — отже, прибутковою, престижною та перспективною. Але може статися, що після закінчення ВНЗ отримана спеціальність не буде затребувана через низький піт саме на цю професію з боку роботодавців. Також варто пам'ятати і про те, що при виборі так званої топової спеціальності автоматично збільшується рівень конкуренції.

Докладніше можна дізнатися на безкоштовній консультації: Навчання в Німеччині