Конкурс бизнес планов

Загальна інформація про конкурс
Історія
Цілі
Робота проекту на сьогоднішній день
Проект "Конкурс бізнес-планів"
До 2019 року УБМТ щорічно організовували конкурс бізнес-планів в Одесі для підтримки розвитку малого та середнього бізнесу. Завдяки німецьким експертам та спонсорам проекту, учасники набули навичок бізнес-планування. Кожен учасник отримував індивідуальну підтримку та консультацію щодо реалізації ідеї, а також проходив співбесіду для стажування в Німеччині.
Історія конкурсу
Конкурс проводився з 2006 року за підтримки підприємців Ральфа Шопкера, Рюдігера Ольшові, Крістіана фон Сідов, Карла Вальтера, Марка Кноблоха та Людвіга Вагата.

З 2010 року найбільший в Україні Контейнерний термінал Одеса нагороджував переможця конкурсу грошовою премією. "ХТО" - це високотехнологічний комплекс, який входить до німецького холдингу HHLA, який є лідером цієї сфери в Європі.

З 2017 до 2019 року генеральним спонсором проекту був "Фонд Фрідріха Науманна за свободу" в Україні.
За цей час у конкурсі взяли участь 276 конкурсантів, проаналізовано та оцінено 70 проектів, успішно засновано 37 підприємств.
Цілі та завдання конкурсу
Одеський конкурс бізнес-планів є ініціативою «Українсько-Баварського Менеджмент Тренінг-Центру» у співпраці з підприємцями та вишами. Конкурс сприяє започаткуванню нових інноваційних технологічних компаній та компаній сфери послуг, а також підтримує Україну у створенні малих та середніх підприємств (МСП).
Конкурсантів навчають інструментам, які допомагають успішно виводити нові продукти на ринок та впроваджувати інновації.

Основними завданнями конкурсу є:
1. Мобілізація інноваційних бізнес-ідей.
2. Навчання методів систематичного впровадження ідеї та процедури її реалізації.
3. Супровідна оцінка бізнес-плану.
4. Підтримка у реалізації бізнес-плану.
5. Надання можливості стажування у Німеччині.
6. Допомога у пошуку інвесторів та партнерів.
Робота проекту на сьогоднішній день
На сьогоднішній день УБМТ продовжує працювати над підтримкою розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. Дотримуючись потреб учасників конкурсу та тенденцій ринку, проект був переосмислений і перетворений на інтенсивний онлайн-курс для підприємців. Новий курс за короткий термін дає підприємцям знання та інструментарій для успішного виходу на свій ринок.

Перейдіть по кнопці внизу на сторінку курсу, щоб прочитати детальніше про його програму!
Номер телефону (не обовязково)
При натисканні на кнопку "Надіслати" Ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.