Що вивчати в Німеччині?

Німеччина знаходиться в самому серці Європи, є однією з найбільш технологічно розвинених країн світу і пропонує якісну та доступну освіту .
Освіта в Німеччині, на батьківщині BMW, Volkwagen, Audi, Adidas і Mercedes, дає студентам унікальну можливість навчатися в одній з найбільш технологічно розвинених країн світу. Тож не дивно, що Німеччина є одним з кращих місць для вивчення інженерії і наук, а технічне обладнання місцевих університетів просто не має аналогів. Крім того, Німеччина, нарівні з Великобританією, лідирує у всіх міжнародних академічних рейтингах Європи.

Громадянська інженерія

Ступінь в цивільної інженерії, отримана в одному з топових німецьких вузів, дасть вам відмінні перспективи для продовження навчання або працевлаштування. Кращим навчальним закладом країни для вивчення інженерії є Мюнхенський технічний університет (TUM), який займає 1 місце в Німеччині по предмету «інженерія» та 53 місце в рейтингу кращих вузів світу за версією Times Higher Rankings 2016. TUM також пропонує подвійні статечні програми спільно з 20 університетами і співпрацює зі 170 вузами по всьому світу, славляться відмінними академічними зв'язками.
Фізика і астрономія

Німеччину також можна назвати ідеальним місцем для вивчення фізики і астрономії, адже уряд країни виділяє великі кошти на проведення досліджень в даній сфері. Якщо ви хочете побудувати кар'єру фізика-дослідника або стати новим експертом в області чорних дірок і Всесвіту, вивчення фізики в Німеччині стане для вас відмінним вибором! У рейтингу QS даного предмету лідирує Мюнхенський університет Людвіга-Максиміліана, за ним слідують TMU, Гейдельберзький університет імені Рупрехта і Карла, а також Університет Карлсрує (KIT).
Інформаційні технології

Вивчаючи IT, ви, в першу чергу, робите інвестицію в своє власне майбутнє. З огляду на сучасний технологічний розвиток, перед випускниками відкривається воістину широкий вибір різних вакансій в області IT. Мабуть, складно знайти місце для вивчення інформаційних технологій краще, ніж Німеччина!

Університет TUM показує відмінні результати в даній сфері, вуз займає 32 місце в світі з предметів «комп'ютерні науки» і «інформаційні системи». Високі показники також у Берлінського університету імені Гумбольдта, KIT і Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана. Крім цього, варто звернути увагу на Рейнсько-Вестфальський технічний університет Ахена, найбільший технологічний вуз Німеччини.

Тепер ви знаєте про те, що краще за все вивчати в Німеччині, і можете приступити до пошуку підходящої навчальної програми. Якщо ви не цікавитеся інженерією, наукою і IT, чому б не ознайомитися з іншими навчальними курсами німецьких університетів? На сайті DAAD ви зможете знайти повний список англомовних програм, які на даний момент пропонуються в університетах Німеччини.

Медицина
Медична освіта в Німеччині відноситься до числа найбільш престижних. Проте, воно є доступним для кожного, в тому числі і для іноземців, так як навчання йде переважно в державних вузах і є безкоштовним.

Чому варто вчитися медицині в Німеччині?

Медицина - одна з найперспективніших напрямків для вищої освіти для побудови подальшої кар'єри. Згідно з дослідженням ринку зарплат в Німеччині компанії Stepstone, опублікованому в 2016 році, медики, включаючи стоматологів, виявилися на першому місці за розміром зарплат серед випускників університетів. Повідомляється, що в середньому ті, хто закінчив медичний факультет, отримують 64110 євро в рік.

Крім того, в Німеччині система медичної освіти знаходиться на найвищому рівні. Завдяки дуже високому конкурсу, німецькі університети отримують кращих і найбільш цілеспрямованих студентів, а прекрасний професорський склад, достатнє фінансування вузів і потужні університетські клініки дозволяють перетворити студентів в висококласних лікарів.

Варто також відзначити, що держава ретельно стежить за якістю медичної освіти. Учням доводиться здавати складні державні іспити, перш ніж вони зможуть почати працювати за фахом
Ответьте на наши вопросы и мы предложим Вам программу подходящую именно для Вас!
Оставьте нам свой контакт, чтобы мы смогли рассказать Вам о Ваших возможностях!
(Нажимая на кнопку "Отправить" Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности)
Нынешний статус абитуриента
Уровень владения немецким языком
Дополнительная информация (опционально)
Мы с радостью ответим на Ваши вопросы!
При нажатии на кнопку "Отправить" Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности
Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Ответьте на наши вопросы и мы предложим Вам программу подходящую именно для Вас!
Оставьте нам свой контакт, чтобы мы смогли рассказать Вам о Ваших возможностях!
(Нажимая на кнопку "Отправить" Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности)
Нынешний статус абитуриента
Уровень владения немецким языком
Дополнительная информация (опционально)