Правила в'їзду до Німеччини для складання іспитів та навчання

Загальні обмеження на в'їзд

У Німеччині діють обмеження на в'їзд з багатьох країн, рішення про які приймає Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини. Перед поїздкою ознайомтеся, будь ласка, з інформацією на сайті Федерального міністерства внутрішніх справ, щоб дізнатися, які саме врегулювання застосовуються до країни, з якої ви в'їжджаєте до Німеччини.

Як правило, можливим є в'їзд з:

  • країн-членів ЄС;
  • асоційованих членів Шенгенської зони: Ісландія, Норвегія, Швейцарія, Ліхтенштейн;
  • інших країн, в'їзд з яких дозволяється на підставі проведеної ЄС оцінки епідеміологічної ситуації.


Карантинне врегулювання
Відповідно до нового типового регламенту діють такі вимоги:

При в'їзді до Німеччини з попереднім перебуванням у зоні ризику, зоні з великою кількістю випадків інфікування або зоні з різними штамами коронавірусу протягом останніх 10 днів ви повинні:

  • перед прибуттям зареєструватися через сайт: www.einreiseanmeldung.de та мати при собі підтвердження цього,
  • до або відразу після в'їзду пройти тест на наявність коронавірусу SARS-CoV-2,
  • відразу після в'їзду до Німеччини відправитися безпосередньо до пункту призначення,
  • здійснити там домашню ізоляцію протягом 10 днів (карантин).
Виняток: наявність негативного результату тесту через 5 днів

Відповідно до чинних правових приписів земель 10-денний карантин можна припинити не раніше ніж через 5 днів після в'їзду шляхом подання негативного результату тесту на інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

Обов'язкове тестування при в'їзді

Подорожуючі, які досягли 6-річного віку та які останні 10 днів до в'їзду до Німеччини перебували в зоні з великою кількістю випадків інфікування або в зоні з різними штамами коронавірусу, повинні ще до в'їзду отримати й мати при собі результати тесту на коронавірус SARS-CoV-2, щоб за вимогою пред'явити їх відповідальним органам влади при в'їзді, а також за потреби транспортним підприємствам до початку подальшої подорожі.

Подорожуючі, які останні 10 днів до в'їзду до Німеччини перебували в інших зонах ризику (не в зоні з великою кількістю випадків інфікування і не в зоні з різними штамами коронавірусу), зобов'язані пройти тест на COVID-19 максимум через 48 годин після в'їзду до Федеративної Республіки Німеччина й надати відповідним установам на їхню вимогу.

Вакцинування
Як іноземний студент, який знаходиться в Німеччині або планує приїхати сюди вчитися, чи має право на вакцинацію, як покриваються витрати і як буде виглядати процес?

Вакцинація в центрах вакцинації безкоштовна для всіх жителів Німеччини. Це буде означати, що якщо у вас є свідоцтво про реєстрацію в Німеччині або ви застраховані німецької медичною страховкою, ви можете автоматично пройти безкоштовну вакцинацію від COVID-19 в Німеччині, як тільки прийде ваша черга робити щеплення. Якщо ви не належите до груп 1-3 (літні люди, медичний персонал, люди з вже існуючими захворюваннями), ви будете частиною групи 4 (без пріоритету) і отримаєте пропозицію про вакцинацію, як тільки воно буде схвалене урядом. Потім у вас є можливість отримати зустріч по телефону по телефону 116117 або зареєструватися на цій сторінці https://www.impfterminservice.de/impftermine, вибравши провінцію, в якій ви проживаєте.

Якщо ви належите до інших груп і зареєстровані в Німеччині, ви вже можете записатися на прийом заздалегідь, перейшовши за посиланням або зателефонувавши на гарячу лінію. Також є безкоштовний номер з інформацією англійською мовою, доступний зараз 0800 0000 837, за яким можна відповісти на всі питання про вакцинацію, без обслуговування запису на прийом для вакцинації, це можливо тільки онлайн або за номером 116117.
Ответьте на наши вопросы и мы предложим Вам программу подходящую именно для Вас!
Оставьте нам свой контакт, чтобы мы смогли рассказать Вам о Ваших возможностях!
(Нажимая на кнопку "Отправить" Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности)
Нынешний статус абитуриента
Уровень владения немецким языком
Дополнительная информация (опционально)
Мы с радостью ответим на Ваши вопросы!
При нажатии на кнопку "Отправить" Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности
Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Ответьте на наши вопросы и мы предложим Вам программу подходящую именно для Вас!
Оставьте нам свой контакт, чтобы мы смогли рассказать Вам о Ваших возможностях!
(Нажимая на кнопку "Отправить" Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности)
Нынешний статус абитуриента
Уровень владения немецким языком
Дополнительная информация (опционально)