HOCHSCHULSPORT - СТУДЕНТСЬКЕ СПОРТИВНЕ СПІВТОВАРИСТВО В НІМЕЧЧИНІ
У сучасному світі більшість молоді займаються спортом, епізодично або ж професійно і регулярно. Звичайно ж, в Німеччині створені всі умови для якісних тренувань людей будь-якого віку. Але багато видів спорту досить затратні для бюджету студента. Тому за допомогою державних ініціатив було створено спеціальне об'єднання Hochschulsport, яке пропонує студентам усіх вузів Німеччини неймовірну кількість місць, де можна зайнятися спортом.При цьому ціни там досить демократичні. А деякі пропозиції абсолютно безкоштовні. Величезна кількість спортивних пропозицій охоплюють також все необхідне приладдя, аксесуари та екіпіровку. У такому випадку для занять вам нічого не потрібно купувати.
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
У різних містах і вузах це працює по-різному. У великих містах співтовариство має свої бази для тренувань. У маленьких - беруть в оренду в місцевих спортклубах спортмайданчики, екіпіровку і навіть тренерів. Також вам можуть запропонувати різні рівні тренувань, від початківця до просунутого. Є заняття з тренерами, а є і самостійні тренування.
Зазвичай Hochschulsport охоплює всі вузи в конкретному місті. Тобто ви можете вчитися в TU Berlin і ходити на корти Uni Humboldt Berlin або студенти FU Berlin вибирають для себе щось з пропозицій HTW Berlin або будь-якого іншого вузу. Головне - мати студентський квиток.

Для пошуку пропозицій досить набрати Hochschulsport і назва вузу або назва міста. Продаж абонементів починається в різний час, тому просто потрібно переглянути заздалегідь ваші пропозиції. Зазвичай пропозиції виставляють на сайті за місяць-півтора і призначені на один семестр. Дуже часто пропонують і літній розклад, незалежне від семестру. Адже є студенти, які не їздять на канікули до родичів і хочуть продовжують займатися спортом влітку.

Реєструватися на сайті не потрібно, ви просто знаходите що цікавить вас і після відкриття продажу вказуєте свої дані і дані своєї банківської картки. Пізніше Hochschulsport зніме гроші самостійно за допомогою SEPA-платежу. Радимо робити бронювання якомога скоріше. Іноді через кілька хвилин після відкриття продажу абонементів всі цікаві і дешеві позиції будуть продані. Попит серед студентів дуже великий, особливо в великих містах.Ответьте на наши вопросы и мы предложим Вам программу подходящую именно для Вас!
Оставьте нам свой контакт, чтобы мы смогли рассказать Вам о Ваших возможностях!
(Нажимая на кнопку "Отправить" Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности)
Нынешний статус абитуриента
Уровень владения немецким языком
Дополнительная информация (опционально)
Мы с радостью ответим на Ваши вопросы!
При нажатии на кнопку "Отправить" Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности
Ваши данные не будут переданы третьим лицам.
Ответьте на наши вопросы и мы предложим Вам программу подходящую именно для Вас!
Оставьте нам свой контакт, чтобы мы смогли рассказать Вам о Ваших возможностях!
(Нажимая на кнопку "Отправить" Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности)
Нынешний статус абитуриента
Уровень владения немецким языком
Дополнительная информация (опционально)